בונים | מחדשים | מובילים

התחדשות עירונית

התחדשות עירונית

לעדכן גרסה לנופים האורבניים בארץ ישראל.

גאים להימנות על חלוצי תחום ההתחדשות העירונית בישראל ולהוביל אותו.
ישראל אירופה הינה חברה בעלת ניסיון עשיר. בשנת 2021 דורגה החברה כאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום הפינוי-בינוי ע"י חברת BDI הבינלאומית.

החברה נמצאת ברשימת החברות המובילות של Dun's-100 מבית dun&bradstreet.

ישראל אירופה נהנית מעבודה פוריה עם הבנקים המובילים בישראל. איתנות פיננסית, שילוב בין יזמות לקבלנות והיכולת לצפות את מהלכי שוק הנדל"ן על ידי נגישות למחקרי שוק עדכניים ומובילים, מאפשרת לחברה לקבל החלטות עסקיות חכמות ולייצר תשואה מקסימלית.

הצוות המקצועי שלנו עתיר ידע ומתמחה בתכנון ושינוי תב"ע ובעל ניסיון מוצלח ועשיר בניהול התחדשות עירונית במתחמים מורכבים ורחבי היקף תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים,
תכנון מיטבי וסטנדרטים גבוהים ביותר. כחברה ממוקדת לקוח מפעילה ישראל אירופה שירות לקוחות ייעודי המעניק ללקוחות החברה מעטפת 360 מעלות לצרכיהם,
המלווה אותם מהמפגש הראשון עם החברה, דרך קבלת הנכס ולאחריה.

Our Projects

ערים הן מרחבים המשתנים כל העת באופן פיזי, תרבותי, פוליטי וכלכלי. תהליכים של התיישנות או השתנות במרחב העירוני משקפים את השינויים החברתיים של התקופה. פרויקטים של התחדשות עירונית מטרתם לחדש מרקמי מגורים ותיקים ובכלל זה לשדרג שטחים ציבוריים ותשתיות. פרויקט התחדשות עירונית מהווה הזדמנות עבור בעלי הדירות אשר מתגוררים במתחמים המיועדים לפינוי-בינוי, למסור את דירותיהם ולקבל במקומן דירות חדשות בבנייה מודרנית ותכנון המרחב העתידני ובכך לשפר את איכות חייהם ולהעלות בצורה משמעותית את ערך נכסיהם. בפרויקט מסוג זה בעלי הדירות אינם נושאים כלל בעלויות הפרויקט.

0
יח"ד בהתחדשות עירונית
0
יח"ד שנמסרו, נמצאות בתכנון ובביצוע
0 +
הון עצמי של חברות הקבוצה במיליארדי ₪
1 +
שנות פעילות ואיתנות

התחדשות עירונית

ישראל אירופה זיהתה את תחום ההתחדשות העירונית כמחולל שוק הנדל"ן בעשורים הקרובים והייתה מהחלוצות לפעול בו. החברה החלה לפעול בתחום זה בתחילת העשור הקודם מתוך הבנה שהביקושים למגורים במרכזי הערים גוברים, אך היצע הקרקעות נשאר כשהיה. החברה מחזיקה כיום צבר פרויקטים עם אלפי יחידות דיור, כאשר כחלק מהאסטרטגיה העסקית שלה שמה החברה דגש מיוחד על תחום ההתחדשות העירונית והיא פועלת ללא לאות על מנת לקדם מתחמים רבים במסגרת זו.

השאיפה של מדינת ישראל היא ש-50% מכלל הבנייה החדשה מקורה יהיה בהתחדשות עירונית וישראל אירופה שמה לה למטרה להמשיך ולהוביל את התחום הזה בארץ.

4 יחידות אחרונות מפנקות
בלוקשיין הכי חם בעיר