נעים להכיר

This is who we are

1
יח"ד בשלבים שונים
1
דיירים בפרוייקטים שלנו
1
היקף פעילות במיליארדי ₪
1
שנות פעילות ואיתנות

בוניםמחדשיםמובילים

ישראל אירופה הינה חברה יזמית וקבלנית מהמובילות בארץ ומחלוצות

תחום ההתחדשות העירונית. החברה הוקמה בשנת 2011 וכיום נמצאת בבעלות משותפת של אלעד אפרגן יחד עם חברת "אחים דוניץ", חברה ציבורית המחזיקה בנוסף בחברת "אלעד ישראל מגורים החדשה". החברה עתירת ניסיון ביזום, תכנון והקמה של פרויקטים רחבי היקף למגורים ובהם פרויקט הפינוי-בינוי הגדול בארץ. אחים דוניץ הינה קבלן מבצע בעלת סיווג בלתי מוגבל (ג'-5) לביצוע עבודות בנייה והנדסה.

יחד, זוהי קבוצת ההתחדשות העירונית מהותיקות, הבולטות והמובילות בישראל, בעלת איתנות פיננסית אדירה ופריסה רחבה מאד של פרויקטים, הכוללים צבר משותף של למעלה מ- 11,000 יח"ד בהתחדשות עירונית וסה"כ כ- 26,000 יח"ד ועשרות אלפי מ"ר למסחר ומשרדים בפרויקטים מגוונים הן שאוכלסו והן בשלבי ביצוע ותכנון שונים בכל מדינת ישראל.

כמו בשנים שלפניה, גם בשנת 2022 דורגה החברה כאחת מהחברות המובילות בישראל בתחום הפינוי-בינוי ע"י חברת BDI הבינלאומית. החברה נמצאת ברשימת החברות המובילות של Dun's-100 מבית dun&bradstreet. 

אסטרטגיה עסקית

ידע וזריזות​

בעידן עתיר ידע כשלנו, היכולת למיין ולעבד נתונים, לייצר מהם תובנות עסקיות וליישם אותן הלכה למעשה, היא קריטית. לחברת ישראל אירופה יכולת תגובה מהירה לשינויי מגמות וגישה למחקרי שוק עדכניים בשילוב זריזות ויכולת תגובה מהירה ובכך היא שומרת על רמת תחרותיות גבוהה ועל מובילות בתחום העיסוק שלה. 

מיקומים

בשוק הנדל"ן כולם מבינים שלוקיישן לוקיישן לוקיישן הם שלושת הכללים הראשונים עליהם צריכים להקפיד. חברת ישראל אירופה מבינה שהמטרופולין מהווה אבן שואבת למגורים, מסחר ותעשייה. במסגרת האסטרטגיה העסקית שלה מקפידה החברה לאתר ליזום ולהקים פרויקטים באזורי ביקוש, במרכז הארץ, בעיקר לאורך מישור החוף. 

גיוון

ידע וניסיון רבים שנצברו בחברה, לצד שאיפה בלתי מתפשרת להפחתת סיכונים מאפשרים לחברת ישראל אירופה להרחיב את הפורטפוליו ולקדם במקצוענות עסקאות רכישה, קומבינציה ושינויי ייעוד המגדילים את עתודות הקרקע של החברה. הוורסטיליות בסוגי העסקאות המבוצעות מאפשרת תכנון ופיזור נכון של סיכונים תוך יצירת תשואות מקסימליות.

איתנות

כחלוצה בתחום ההתחדשות העירונית וכחברה בעלת יכולות מתקדמות לפעול באפיקים שונים בשוק הנדל"ן ברמה מקצועית גבוהה יצרה לעצמה ישראל אירופה בסיס פיננסי איתן, אשר באמצעותו היא פועלת לביצוע, קידום ותכנון פרויקטים בהיקף פעילות של למעלה מ-2.8 מיליארד ₪. החברה נהנית מעבודה פורייה מול המערכת הבנקאית בישראל, בדגש על הבנק הגדול ביותר.

מיקוד

החברה מתמקדת בפרויקטים של התחדשות עירונית בעלי פוטנציאל השבחה משמעותי. מחסור בקרקעות לצד עלייה מתמדת בדרישה לדיור הוא כח המניע את תחום הנדל"ן אל עבר התחדשות עירונית, פרויקטים של פינוי-בינוי. ישראל אירופה הייתה מחלוצות התחום ופיתחה מיומנות יוצאת דופן באיתור, החתמה, תכנון, אישור והוצאה לפועל של מתחמי פינוי-בינוי.

_DSC1423-Edit-2

אלעד אפרגן, עו״ד

מייסד, בעלים ומנכ״ל

נשוי ואב לשניים, תל אביב בוגר אוניברסיטת חיפה במשפטים (LL.B) וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל (2010). בטרם ייסד את חברת ישראל אירופה ב2011, ביצע אלעד התמחות ושימש כעו"ד באחד מהמשרדים המובילים בארץ בתחום הליטיגציה המסחרית. בעל ניסיון עשיר בביצוע של עסקאות בהיקפים של מאות מיליוני שקלים בתחומים מגוונים – מגורים, מסחר, משרדים וקרקעות. אלעד נחשב מומחה מוביל בתחום יזמות הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, תוך התמחות בשינוי ייעוד למתחמים מורכבים.

נולד וגדל בקריות ובנהריה, למשפחה חמה, ערכית וציונית. במהלך לימודיו באוניברסיטה עבר להתגורר בתל אביב, על מנת להיות קרוב ולקחת חלק בליבת העסקים התוססת של הסיטי. את ההחלטה ליישב ולפתח את ארץ ישראל ולהפיח חיים בכל רגביה, קיבל אלעד בגיל 18. בלילות הארוכים בעת שירותו כמפקד ולוחם בגדוד 12 של חטיבת גולני, עת השכיב מארבים ופיקד על פעילות מבצעית שם נכרתה ברית של אהבה ונאמנות בינו ובין חומר הגלם הקסום של עולם הנדל"ן, האדמה הארצישראלית. כיום, משמש אלעד כחבר בעמותת ידידי חטיבת גולני.

מתוך תשוקה ובתחושת שליחות פנימית גדולה ובנוסף לפעילותו בתחום ייזום הנדל"ן, ייסד והקים אלעד תכנית הכשרה ייחודית, מקצועית ומקיפה בה הוא חולק את ניסיונו העשיר ואת התובנות העמוקות שלו על עולם היזמות והבנייה ובכך מכשיר את הדור הבא של יזמי הנדל"ן בישראל. עד כה עברו תחת ידיו של אלעד אלפי משתתפים, שכיום לוקחים חלק בפעילות בשוק הנדל"ן בארץ ובעולם.

הכוורת שלנו

כשהאיכות בראש סדר העדיפויות, אנו בוחרים את נותני השירותים שלנו בקפידה ודואגים תמיד לעבוד עם המצויינים בתחומם. ככאלה, הם עומדים בסטנדרטים גבוהים ומובילים את חוד החנית של התעשייה

ברק פרידמן קפלנר שימקוביץ' ושות' שמאות
ברק פרידמן קפלנר שימקוביץ' ושות' שמאות
רו"ח שטיינמץ עמינח
יגאל ארנון ושות'
יגאל ארנון ושות'
וקסמן - גוברין - גבע ניהול ותכנון פרויקטים
וקסמן - גוברין - גבע ניהול ותכנון פרויקטים
ורד אולפינר EY מיסוי
ורד אולפינר EY מיסוי
4 יחידות אחרונות מפנקות
בלוקשיין הכי חם בעיר